KERATYNOWE PROSTOWANIE WŁOSÓW

Keratynowe prostowanie włosów

Przedstawiamy rewolucyjny zabieg wynaleziony w Brazylii - keratynowe prostowanie włosów z zastosowaniem innowacyjnych preparatów i metod! Naturalna keratyna wzbogacona kwasami tłuszczowymi oraz witaminami, antyoksydantami i naturalnymi wyciągami roślinnymi pozwoli odbudować strukturę pasm i przywrócić im blask nawet po wieloletnim rozjaśnianiu, farbowaniu i innych zabiegach chemicznych. Koniec niesfornego puszenia się, problemów z rozczesywaniem i matową fryzurą!

Jak to działa? 

Unikalne połączenie aktywnych substancji w zabiegu prostowania i odbudowy keratyną przywraca kosmykom naturalny zdrowy stan. Struktura pojedynczych włosów zostaje odbudowana liniowo. Na powrót stają się one idealnie gładkie i proste. Podstawowym składnikiem aktywnym jest tutaj keratyna, czyli główny budulec m.in. skóry i paznokci. To właśnie ta substancja dodaje im połysku, eliminuje skręt i puszenie się. Dodatkowo w preparatach SUNLISS znajdują się antyoksydanty, wyciągi z roślin oraz witaminy. Taka kompozycja doskonale nawilża i dostarcza niezbędnych składników odżywczych, dzięki czemu pasma stają się miękkie i przyjemne w dotyku. Połysk oraz gładkość zawdzięczamy kwasom tłuszczowym, które tworzą niewidzialną barierę ochronną. Podczas zabiegu SUNLISS łuski włosa otwierają się, przez co składniki aktywne wnikają dogłębnie. Keratyna do włosów SUNLISS nie zawiera formaldehydów!

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu? 

Idealna gładkość i miękkość osiągnięta przez zastosowanie naszych preparatów utrzymuje się nawet przez 4 miesiące.

Czy to jest dla mnie? 

Jeżeli masz fryzurę kręconą, puszącą się, nieujarzmioną lub bardzo zniszczoną, zabieg keratynowego prostowania włosów SUNLISS zdecydowanie jest dla Ciebie. W rezultacie zyskasz naturalnie zdrowe, pięknie lśniące i proste pasma nawet przez cztery miesiące, bez puszenia się i kłopotów z rozczesywaniem. Ponadto nasz zabieg wydobywa niespotykaną głębię koloru, zarówno naturalnego, jak i farbowanego. Prostowanie keratyną można wykonywać na wszystkich typach fryzur, bez względu na długość, stan czy kolor. Można stosować go na pasmach naturalnych, jak i koloryzowanych czy rozjaśnianych. Wręcz im bardziej zniszczone i osłabione zabiegami chemicznymi kosmyki, tym bardziej spektakularny efekt można osiągnąć.


PIELĘGLACJA OLAPLEX

Olaplex, czyli innowacyjny preparat, który uratuje nawet najbardziej zniszczone włosy. Regeneruje i wiąże mostki dwusiarczkowe przywracając włosom naturalną strukturę.

Włosy zbudowane są z łańcuchów keratynowych, które zapewniają trwałą konstrukcję włosa. Łańcuchy te są połączone wspomnianymi mostkami dwusiarczkowymi, które codziennie ulegają licznym zerwaniom poprzez zabiegi koloryzacji, a także podczas codziennej stylizacji takiej jak suszenie, prostowanie, a nawet czesanie. 

Olaplex jest jedynym produktem na rynku, który jest w stanie ODBUDOWAĆ zerwaną strukturę włosa. Jest zabiegiem permanentnym do momentu ponownego uszkodzenia włosów zabiegami chemicznymi i mechanicznymi. 

Olaplex jest przełomem w dziedzinie fryzjerstwa, daje nieograniczone możliwości kreowania koloru, odbudowuje nawet najbardziej zniszczone włosy, świetnie się sprawdza w codziennej pielęgnacji.