INFUZJA TLENOWA WŁOSÓW I SKÓRY GŁOWY
Zabiegi z użyciem infuzji tlenowej
oparte są przede wszystkim na działaniu cząsteczki O2. Infuzja tlenowa rewitalizuje włosy i skórę głowy.
W zależności od zastosowanego preparatu możemy likwidować wiele problemów ze skórą głowy oraz włosami.
Zabieg polega na precyzyjnym podaniu do skóry substancji aktywnych za pomocą sprzężonego tlenu co powoduje skuteczne ich przenikanie i dotlenienie.
Zabieg przeznaczony jest dla osób z nadmiernym wypadaniem, łupieżem, łojotokiem, suchą skórą głowy, łojotokowym zapaleniem skóry, zapaleniem mieszków włosowych, atopowym zapaleniem skóry oraz do włosów suchych i zniszczonych
Infuzja na włosy może być wykonywana również przed koloryzacją, dzięki czemu kolor będzie trwalszy a włosy odżywione.


COLLAGEN REPAIR

Kolagenowa regeneracja włosów

Kuracja intensywnie odbudowuje zniszczone lub poddawane zabiegom chemicznym włosy. 
Jest to zabieg salonowy, który działa odbudowująco i przywraca młody wygląd włosom od wewnętrznych partii po zewnętrzne. Wykorzystuje moc X-Tech, kombinacji 10 keratyn i aminokwasów, które z łatwością dostają się do włosa, by odbudować jego strukturę komórkową, jednocześnie wygładzając i domykając łuskę. Utracone aminokwasy zostają uzupełnione, co jest niezbędna dla utrzymania mocnych, zdrowych włosów, które wyglądają młodziej, pełniej i zdrowiej. Ten system jest idealny zarówno dla włosów farbowanych, dziewiczych, czy nadwyrężonych, które wymagają dodatkowej pielęgnacji, wzmocnienia i dogłębnego odżywienia. Dostaje się do włosa, by odbudować jego strukturę komórkową. Włosy wyglądają młodziej, pełniej i zdrowiej


KERATYNOWE PROSTOWANIE WŁOSÓW

Keratynowe prostowanie włosów

Przedstawiamy rewolucyjny zabieg wynaleziony w Brazylii - keratynowe prostowanie włosów z zastosowaniem innowacyjnych preparatów i metod! Naturalna keratyna wzbogacona kwasami tłuszczowymi oraz witaminami, antyoksydantami i naturalnymi wyciągami roślinnymi pozwoli odbudować strukturę pasm i przywrócić im blask nawet po wieloletnim rozjaśnianiu, farbowaniu i innych zabiegach chemicznych. Koniec niesfornego puszenia się, problemów z rozczesywaniem i matową fryzurą!

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu? 

Idealna gładkość i miękkość osiągnięta przez zastosowanie naszych preparatów utrzymuje się nawet przez 4 miesiące.

Czy to jest dla mnie? 

Jeżeli masz fryzurę kręconą, puszącą się, nieujarzmioną lub bardzo zniszczoną, zabieg keratynowego prostowania włosów zdecydowanie jest dla Ciebie. W rezultacie zyskasz naturalnie zdrowe, pięknie lśniące i proste pasma nawet przez cztery miesiące, bez puszenia się i kłopotów z rozczesywaniem. Ponadto nasz zabieg wydobywa niespotykaną głębię koloru, zarówno naturalnego, jak i farbowanego. Prostowanie keratyną można wykonywać na wszystkich typach fryzur, bez względu na długość, stan czy kolor.


PIELĘGLACJA OLAPLEX

Olaplex, czyli innowacyjny preparat, który uratuje nawet najbardziej zniszczone włosy. Regeneruje i wiąże mostki dwusiarczkowe przywracając włosom naturalną strukturę.

Włosy zbudowane są z łańcuchów keratynowych, które zapewniają trwałą konstrukcję włosa. Łańcuchy te są połączone wspomnianymi mostkami dwusiarczkowymi, które codziennie ulegają licznym zerwaniom poprzez zabiegi koloryzacji, a także podczas codziennej stylizacji takiej jak suszenie, prostowanie, a nawet czesanie. 

Olaplex jest jedynym produktem na rynku, który jest w stanie ODBUDOWAĆ zerwaną strukturę włosa. Jest zabiegiem permanentnym do momentu ponownego uszkodzenia włosów zabiegami chemicznymi i mechanicznymi. 

Olaplex jest przełomem w dziedzinie fryzjerstwa, daje nieograniczone możliwości kreowania koloru, odbudowuje nawet najbardziej zniszczone włosy, świetnie się sprawdza w codziennej pielęgnacji.